“İstatistik Müşavirlik ve Danışmanlık Hizmeti” World of FMS

Künye

PROJENİN BAŞLANGIÇ BİTİŞ
YILI 2019-Kasım 2020-Kasım
ÖN ADI “İstatistik Müşavirlik ve Danışmanlık Hizmeti” World of FMS
ADI “İstatistik Müşavirlik ve Danışmanlık Hizmeti”
COĞRAFİ KAPSAMI Ankara, İstanbul, Bursa ve Dalaman
HEDEF KİTLE World Of FMS Beyaz yaka ve Mavi yaka çalışanları ile World Of FMS den hizmet alan müşteri kitlesi
UYGULAMA ŞEKLİ Beyaz yaka ve Mavi yaka çalışanlarına eğitim ve ölçek uygulamaları, yüz yüze; World Of FMS den hizmet alan müşteri kitlesi ile Kapalı mektup yöntemi ile anket uygulanması
FİNANS KAYNAĞI World Of FMS
PAYDAŞ KURUM/KURULUŞLAR World Of FMS şirketinden hizmet alan AVM ve site yönetimleri paydaş kuruluşlar olarak tanımlanmıştır.
GENEL AÇIKLAMA

İÇ PAYDAŞ EĞİTİMLERİ:

  1. ÖFKE VE STRES YÖNETİMİ
  2. ZAMAN YÖNETİMİ
  3. ETKİN TAKIM ÇALIŞMASI VE LİDERLİK
  4. KRİZ YÖNETİMİ VE KURUMSAL AİDİYET
  5. KURUMSAL KÜLTÜR BİLİNCİ

İç Paydaş(Çalışan) Analizi: Çalışmanın bu aşamasında kurumun her kademesinde görev yapan çalışanların bilgisine başvurularak;

  1. İş stresi
  2. Kurumsal bağlılık
  3. Tükenmişlik ölçekleri aracılığı ile

Tüketiciye hizmet veren çalışanların (Kimlik bilgileri saklı kalmak kaydıyla) stres düzeyleri, tükenmişlik düzeyleri ve kurumsal bağlılıkları ölçülecektir.

Buradan çıkacak sonuçlar doğrultusunda çalışanlara yönelik çeşitli eğitimler ve motivasyon etkinlikleri düzenlenecektir. Bu ölçme işlemleri senede bir defa tüm çalışanlara uygulanacaktır.

 

İç Müşteri(Çalışan) Kurumsal bağlılık, İş stresi ve Tükenmişlik endekslerinin hesaplanacak bu endeksler ile bir önceki sene yapılan ölçüm değerleri ile karşılaştırması sağlanacak olup, stres kaynaklarının ve tükenmişlik nedenlerinin tespit edilmesi ve kurumsal bağlılıklarının artmasına etkin olacak olan uygulamaların tespit edilmesi ve raporlaştırılması sağlanacaktır.

DIŞ PAYDAŞ MEMNUNİYET ENDEKSİ

FMS projelerinde hizmet faydalanıcılarına yönelik olarak hazırlanacak soru kağıdı ile verilerin toplanması, analiz ve raporlanması sağlanacaktır. 2020 YILI İÇİN ölçümler yapılarak elde edilen sonuçlara göre Düzeltici Önleyici Faaliyet (DÖF) raporu hazırlanarak yönetime sunulacaktır.© Copyrights 2020 | istatistik.com.tr | Tüm Hakları Saklıdır.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial