Hizmetlerimiz

 

 

 1. Makale çalışmalarında veri analizi (İstatistik Dünyası Abonelerine ve “istatistikcomtr” instagram hesabını takip edenlere öncelik ve %25 İndirim)
 2. Doktora çalışmalarında veri analizi (İstatistik Dünyası Abonelerine ve “istatistikcomtr” instagram hesabını takip edenlere öncelik ve %25 İndirim)
 3. Lisans çalışmalarında veri analizi (İstatistik Dünyası Abonelerine ve “istatistikcomtr” instagram hesabını takip edenlere öncelik ve %25 İndirim)
 4. Uzmanlık tezlerinde veri analizi (İstatistik Dünyası Abonelerine ve “istatistikcomtr” instagram hesabını takip edenlere öncelik ve %25 İndirim)
 5. Power/Güç analizi (İstatistik Dünyası Abonelerine ve “istatistikcomtr” instagram hesabını takip edenlere ücretsiz)
 6. Anket soru kağıdı hazırlanması (İstatistik Dünyası Abonelerine ve “istatistikcomtr” instagram hesabını takip edenlere ücretsiz)
 7. Sahadan veri toplanması (İstatistik Dünyası Abonelerine ve “istatistikcomtr” instagram hesabını takip edenlere öncelik ve %20 İndirim)
 8. Ölçek geliştirme, Geçerlilik-Güvenirlik analizleri (Doğrulayıcı Faktör Analizi, Açımlayıcı Faktör Analizi (İstatistik Dünyası Abonelerine ve “istatistikcomtr” instagram hesabını takip edenlere öncelik ve %20 İndirim)
 9. Lisanslı SurveyMonkey portalı üzerinden online anket hazırlama ve veri tabanı takibi (İstatistik Dünyası Abonelerine ve “istatistikcomtr” instagram hesabını takip edenlere ücretsiz)
 10. Derinlemesine görüşme soru kağıdı hazırlama/Derinlemesine görüşmeler yapma (Deneyimli sosyolog uzmanlar eşliğinde) (İstatistik Dünyası Abonelerine ve “istatistikcomtr” instagram hesabını takip edenlere öncelik ve %20 İndirim)
 11. Odak grup sorularının hazırlanması/Odak grup görüşmelerinin yapılması ve kayıt edilmesi/Deşifre işlemleri/tema analizleri/İçerik analizleri (İstatistik Dünyası Abonelerine ve “istatistikcomtr” instagram hesabını takip edenlere öncelik ve %20 İndirim)
 12. Akademik çalışmalarda Redaksiyon hizmeti ve intihal oranlarının tespit edilmesi (İstatistik Dünyası Abonelerine ve “istatistikcomtr” instagram hesabını takip edenlere öncelik ve %25 İndirim)
 13. SPSS Uygulamalı temel istatistik eğitimi (Çevirim içi/fiziki ortam) (İstatistik Dünyası Abonelerine ve “istatistikcomtr” instagram hesabını takip edenlere öncelik ve %40 İndirim)
 14. SPSS uygulamalı ileri düzey istatistik eğitimi (Çevirim içi/fiziki ortam) (İstatistik Dünyası Abonelerine ve “istatistikcomtr” instagram hesabını takip edenlere öncelik ve %25 İndirim)

 

İletişim Bilgilerimiz

 • Cihan Sokak No:25/11 Korkutreis Çankaya-ANKARA
 • 0312 230 02 02
 • 0552 790 20 16
 • info@istatistik.com.tr

 

© Copyrights 2020 | istatistik.com.tr | Tüm Hakları Saklıdır.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial