HİZMETLERİMİZ

blog
01
Kas.

HİZMETLERİMİZ

 

 1. Makale çalışmalarında veri analizi (İstatistik Dünyası Abonelerine ve “istatistikcomtr” instagram hesabını takip edenlere öncelik ve %25 İndirim)
 2. Doktora çalışmalarında veri analizi (İstatistik Dünyası Abonelerine ve “istatistikcomtr” instagram hesabını takip edenlere öncelik ve %25 İndirim)
 3. Lisans çalışmalarında veri analizi (İstatistik Dünyası Abonelerine ve “istatistikcomtr” instagram hesabını takip edenlere öncelik ve %25 İndirim)
 4. Uzmanlık tezlerinde veri analizi (İstatistik Dünyası Abonelerine ve “istatistikcomtr” instagram hesabını takip edenlere öncelik ve %25 İndirim)
 5. Power/Güç analizi (İstatistik Dünyası Abonelerine ve “istatistikcomtr” instagram hesabını takip edenlere ücretsiz)
 6. Anket soru kağıdı hazırlanması (İstatistik Dünyası Abonelerine ve “istatistikcomtr” instagram hesabını takip edenlere ücretsiz)
 7. Sahadan veri toplanması (İstatistik Dünyası Abonelerine ve “istatistikcomtr” instagram hesabını takip edenlere öncelik ve %20 İndirim)
 8. Ölçek geliştirme, Geçerlilik-Güvenirlik analizleri(Doğrulayıcı Faktör Analizi, Açımlayıcı Faktör Analizi (İstatistik Dünyası Abonelerine ve “istatistikcomtr” instagram hesabını takip edenlere öncelik ve %20 İndirim)
 9. Lisanslı SurveyMonkey portalı üzerinden online anket hazırlama ve veri tabanı takibi (İstatistik Dünyası Abonelerine ve “istatistikcomtr” instagram hesabını takip edenlere ücretsiz)
 10. Derinlemesine görüşme soru kağıdı hazırlama/Derinlemesine görüşmeler yapma(Deneyimli sosyolog uzmanlar eşliğinde) (İstatistik Dünyası Abonelerine ve “istatistikcomtr” instagram hesabını takip edenlere öncelik ve %20 İndirim)
 11. Odak grup sorularının hazırlanması/Odak grup görüşmelerinin yapılması ve kayıt edilmesi/Deşifre işlemleri/tema analizleri/İçerik analizleri(İstatistik Dünyası Abonelerine ve “istatistikcomtr” instagram hesabını takip edenlere öncelik ve %20 İndirim)
 12. Akademik çalışmalarda Redaksiyon hizmeti ve intihal oranlarının tespit edilmesi(İstatistik Dünyası Abonelerine ve “istatistikcomtr” instagram hesabını takip edenlere öncelik ve %25 İndirim)
 13. SPSS Uygulamalı temel istatistik eğitimi(Çevirim içi/fiziki ortam) (İstatistik Dünyası Abonelerine ve “istatistikcomtr” instagram hesabını takip edenlere öncelik ve %40 İndirim)
 14. SPSS uygulamalı ileri düzey istatistik eğitimi(Çevirim içi/fiziki ortam) (İstatistik Dünyası Abonelerine ve “istatistikcomtr” instagram hesabını takip edenlere öncelik ve %25 İndirim)

 

İSTATİSTİK DÜNYASININ ABONELERE SAĞLAYACAĞI HİZMETLER;

İstatistik Dünyası Abonelik ücreti(Yıllık): Günlük 2 TL(Yıllık=730 TL) olacak şekilde İstatistik Dünyası hesabına peşin olarak ödenir.

Abonelere sunulacak hizmetler:

 1. Bir yıl içerisinde 1 adet power* analizi ücretsiz.
 2. Bir yıl içerisinde yapılacak akademik çalışmalar için %20 İndirim
 3. Bir yıl içerisinde sınırsız soru-cevap şeklinde danışmanlık
 4. Analiz taleplerinde raporlandırma için öncelik verilmesi imkanlarından faydalanacaktır.
 5. Bir yıl içerisinde power analizi dışında analiz danışmanlığı almayan aboneler ikinci yıl aboneliğinden %50 oranında indirimden faydalanır.
 6. Yıl içerisinde meydana gelecek fiyat artışlarından etkilenmez.
 7. Hızlı erişim ve hızlı geri dönüş önceliği

*Power analizi raporu 2022 yılı için 550 TL dir.

 

Abone olabilmek için aşağıdaki abonelik başvuru form linkine tıklayabilirsiniz.

ABONELİK BAŞVURU FORMU

 

 

İletişim Bilgilerimiz:

Cihan Sokak No:25/11 Korkutreis Çankaya-ANKARA

Ofis telefon: 0312 230 02 02

WhatsApp Hattı: 05527902016

İnstagram: istatistikcomtr

info@istatistik.com.tr

 

 

 


© Copyrights 2020 | istatistik.com.tr | Tüm Hakları Saklıdır.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial